Pradžia

Manai, jog turi rožinės požymių ir norėtum apsilankyti pas dermatologą?

Atlik odos jautrumo testą, sužinok ar turi rožinės požymių ir registruokis nemokamai dermatologo konsultacijai dėl rožinės laimėti!

Dermatologo konsultaciją laimėti gali tik žmonės gavę teigiamą testo rezultatą dėl rožinės ir pilnai užpildę registracijos formą. Registracija vyksta iki balandžio 30 dienos. Konsultacijų laimėtojai bus paskelbti pirmąją gegužės mėnesio savaitę.

AR MAN ROŽINĖ?
{{item.progress}}%

Jautri oda

Panašu, kad tavo oda yra jautri ir rožinės simptomų neturi.

Turint jautrią odą jaučiamas diskomfortas, tempimo, dilgčiojimo pojūtis, niežėjimas. Šie pojūčiai yra lengvi ir trumpalaikiai. Jautri oda stipriau reaguoja į išorinius (šaltis, vėjas, karštis, saulė, netinkamos kosmetikos priemonės) ir vidinius (hormonų pokyčiai, genetika) dirgiklius.

Labai svarbu kiekvieną dieną tinkamai prižiūrėti jautrią odą. Svarbu ją apsaugoti nuo dirgiklių ir nuraminti, didinti natūralų odos atsparumą. Kasdienė odos priežiūros priemonė turi būti švelni ir atkurianti odos apsaugą.

Kokias odos priežiūros priemones naudoti, turint jautrią odą?

Atrask

Seborėjinis dermatitas

Panašu, kad turi seborėjinio dermatito, tačiau ne rožinės, požymių.

Seborėjinis dermatitas yra lėtinė odos būklė, kuriai būdingi paūmėjimai. Seborėjinis dermatitas pasireiškia pleiskanojimu ir paraudimu vietose, kuriose yra daugiausiai riebalinių liaukų, būtent galvos odoje ir plaukų linijoje, antakiuose ir srityje tarp jų, ausies kaušelyje, smakro ir nosies srityje. Veido odoje dažniausiai jaučiamas deginimas ir niežėjimas.

Jautrios, pleiskanojančios odos priežiūrai reikėtų rinktis specialias raminamąsias antibakterines priemones.

Kokias odos priežiūros priemones naudoti, turint jautrią ir pleiskanojančią odą?

Atrask
Sužinok daugiau apie seborėjinį dermatitą: Oda rausta, pleiskanoja ties antakių linija, nosies sparneliais?

Hiperjautri oda

Panašu, kad turite hiperjautrios odos, tačiau ne rožinės, simptomų.

Hiperjautriai odai būdingi intensyvūs deginimo, dilgčiojimo, tempimo ar net skausmo pojūčiai. Hiperjautrios odos sandara skiriasi nuo sveikos odos: nervinės galūnėlės yra arčiau epidermio paviršiaus, taip pat joms būdingas padidėjęs jautrumas. 

Hiperjautrią odą reikia ne tik raminti, bei ir naudoti priemones, kurios veikia į biologines hiperjautrumo atsiradimo priežastis: nepakankamą odos barjerą, keratinocitų sukeltą uždegimą ir neurogeninį uždegimą.

Kokias odos priežiūros priemones naudoti, turint hiperjautrią odą?

Atrask

Rožinė

Panašu, kad turite rožinės simptomų. Bėgant laikui ir netinkamai gydoma liga vystosi: paraudimas tampa nuolatinis ir matosi smulkūs kapiliarai, atsiranda į aknę panašus bėrimas, kuriam būdingi mazgeliai, pūlinukai, cistos.

Turint jautrią, raustančią odą būtina kreiptis į gydytoją dermatologą.


Bioderma suteikia galimybę apsilankyti pas dermatologą ir sužinoti daugiau apie savo raustančią odą bei jos gydymą.

Jei norite laimėti nemokamą konsultaciją, užpildykite žemiau esančią anketą ir prisekite savo nuotrauką, kurioje aiškiai ir ryškiai matytųsi raustančios odos problema. Pasirinkite miestą, kuriame norėtume apsilankyti pas dermatologą ir gegužės mėnesio pirmąją savaitę mes paskelbsime konsultacijų laimėtojus. Dermatologo konsultacijų skaičius yra ribotas.